GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skulptur 16353181
nr 1635 3181
Skulptur
Konstglas, Joy Equel. Signerad, daterad -69. Höjd: 23 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 20:12:08
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)